Вимірювач кислотності ґрунту аналоговий 3-в-1

Вимірювач кислотності ґрунту аналоговий 3-в-1 – недорогий і простий у використанні прилад, який з достатньою точністю визначає:

  • Величину pH орного горизонту ґрунту
  • Вологість ґрунту
  • Освітленість рослин

Вимірювач кислотності ґрунту аналоговий 3-в-1 дозволяє проводити вимірювання в саду, на городі, газоні. Можна визначати кислотність або вологість ґрунту в горщиках кімнатних рослин, балконних ящиках, перевірити приготовлену або придбану ґрунтосуміш для розсади. Вимірювання проводяться безпечно, швидко, без пошкодження кореневої системи рослин.

Вимірювач кислотності ґрунту аналоговий 3-в-1. Огляд приладу

Вимірювач кислотності ґрунту аналоговий 3-в-1. Будова приладу
Будова приладу

Вимірювач кислотності ґрунту має пластиковий корпус і два металевих щупа. У корпусі за прозорим віконцем розташований стрілочний покажчик і три шкали. Верхня шкала (позиція A ) відображає освітленість від 0 до 2000 одиниць. Середня шкала (поз. B ) дозволяє судити про вологість ґрунту в балах від 1 (дуже сухо) до 10 (надлишок вологи). На нижній шкалі (поз. C ) проводиться зняття показань pH ґрунту: від 8 (лужна реакція) до 3,5 (дуже кислий ґрунт).

Знизу на лицьовій частині корпусу є перемикач режимів вимірювання (поз. E ). Пересуванням прапорця перемикача вліво в положення «MOIST» ( англ. «Moisture» – волога ) вимірюють вологість на відповідній шкалі. Середнє положення «LIGHT» (світло) – дозволяє визначити освітленість рослин. Права позиція прапорця «pH» призначена для вимірювання кислотності ґрунту.

Між шкалами приладу і перемикачем режимів роботи є невелике віконце (поз. D ). Там розташований фотоелемент, який служить для вимірювання інтенсивності падаючого світла і живить прилад.

Щупи призначені для вимірювання кислотності і вологості ґрунту.

Прилад живиться від вбудованого фотоелемента і не потребує батарейок.

Виробництво – КНР

Інструкція з використання Вимірювача кислотності ґрунту 3-в-1

Завантажити

Ціна приладу – 190 гривень

Післяплата. Доставка поштовими службами України.

З усіх питань, а також з метою придбання звертайтеся:

  Viber для ПК  Viber для мобильных +380634710005

e-mail   support@agroschool.com.ua

Поділитися сторінкою: